Tävling - Vinn Maserati Nyckelring

Det var ett tag sedan vi tävlade eller hur och just därför kände jag ett behov att lägga ut en tävling igen :)

Vi kan börja med vinsten som är nedan exklusiva Maserati nyckelring (värde 69$). Den är rejäl, doftar läder och är som ett smycke även om man inte äger en passande nyckel. Levereras i fin svart box.

Vinn-Exklusiv-Maserati-250F-Stirling-Moss

Endast tre enkla saker krävs för att du ska vara med i tävlingen:

1. Gilla bloggen på Facebook:

2. Rekommendera/Tweeta/+1 detta inlägg med knapparna nedan

3. Maila fixarfarsan@hotmail.com och berätta vilket år Stirling Moss vann Monaco Grand Prix med sin Maserati 250 F.

Tävlingen avslutad 2013-09-30 23:59.

Tävla-Vinn-Plånbok-Win-Wallet

I nästa tävling som startar snart kommer du som följer bloggen kunna vinna ovan exklusiva "bil-vintage" plånbok.. Håll ögonen öppna! ;)

Ett sista slutord innan du surfar vidare!

Om du hade nytta av eller bara gillade att läsa ovan artikel, dela gärna länken hit med dina vänner eller på någon kul social plattform!

I #BloggArkivet och #KommentarsArkivet hittar du ALLA inlägg sorterade under kategorier samt kommentarer som läsare lämnat.

Missa inga nya inlägg, följ bloggen via facebook eller varför inte kolla in Instagram där du hittar massa hojvideos.

7 Besökare har kommenterat :
FixarFarsan sa...

Tack för alla tävlingsbidrag! Någon av er kommer få en grymt fin nyckelring på posten nästa vecka!

FixarFarsan sa...

Mindre än 39h kvar!

FixarFarsan sa...

Tävlingsjuryn utser "Daniel" till vinnare av nyckelringen!
Stort Grattis, jag kontaktar dig per mail!

Tack till alla som tävlat! Det kommer snart en liknande tävling där vinsten också doftar läder..

FixarFarsan sa...

Glömde, rätt svar var: 1956

Monzen sa...

Grattis Daniel!

Daniel sa...

Tackar! =)

Nu har frun nåt snyggt att hänga Aygo-nyckeln i.
Får ta fram Dremeln med slipstift och gravera in en Toyota-logga i den bara... =P

FixarFarsan sa...

#Maserati + #Dremel = #Toyota? Sluta skrämmas nu! ;)