Film från Bankörning Gelleråsen 2013-09-15

Måste skaffa en snabbare dator! Filmredigering är sjukt segt när mobilen spottar ur sig massa HD material så jag delar upp filmerna i två delar varav den första ligger inbäddad längre ner i detta inlägg..

Avåkning-Gelleråsen-2013-09-15

Med lånad ny bil kan man inte riktigt stå på lika hårt som med sin egen men efter första uppvärmningsvarvet slog jag av antispinn och började höja tempen i däcken men utan att sätta lånebilen i någon annan bil eller räcke..

Snackar mer om hur nya Golf GTI 7:an kändes på bana i samband med nästa film som håller på att klippas ner till något ni orkar titta på.

Ett sista slutord innan du surfar vidare!

Om du hade nytta av eller bara gillade att läsa ovan artikel, dela gärna länken hit med dina vänner eller på någon kul social plattform!

I #BloggArkivet hittar du senaste inläggen och alla gamla inlägg sorterade under kategorier samt kommentarer som läsare lämnat.

Du följer väl redan bloggens Facebook eller Instagram kanaler?